ВЕЧЕРЯ НА ТЪМНО

На 13 ноември, Международния ден на незрящите и Световен ден на добротата, Ротари клуб Стара Загора заедно със Zaara Estate организирахме първата по рода си "Вечеря на тъмно" в град Стара Загора.

Събраните средства дарихме на Фондация "Очи на Четири лапи" за обучение на кучета водачи. Съвсем скоро кученце на име Заара ще започне своето обучение, превръщайки се в сигурен спътник на незрящ човек!

Благодарим на нашите партньори в лицето на Красимира Недева и нейния екип от Zaara Restaurant! Невероятни сте!

Благодарим за смелостта на всички гости, които затвориха очи, за да отворят сърцата си и да подкрепят каузата ни! Ротари клубовете Стара Загора, Стара Загора-Берое, Казанлък, Харманли, ДГЕ Виолина Костова, Инер Уийл Стара Загора, "Дионис" -  Клуб за ценители на виното, Лайънс клуб Стара Загора-Августа и Лайънс клуб Стара Загора!

Васил Демирев,
Президент на РК Стара Загора