РОТАРИ БАЛ В ПАНАГЮРИЩЕ

РОТАРИ БАЛ В ПАНАГЮРИЩЕ На 22 март се проведе традиционният благотворителен пролетен бал на Ротари клуб  Панагюрище. Благородната кауза, за която местните ротарианци и техните приятели събраха средства е за „Превенция на диабета при децата от всички училища в община Панагюрище и община Стрелча.“ Гости на вечерта бяха представители на местната власт, ротариански приятели от клубовете на гр. Пазарджик, Стара Загора и Пирдоп, Сдружението на предприемачите гр. Панагюрище, Лайънс клуб гр. Панагюрище и представители на местния бизнес. В благородната кауза с дарения се включиха фирмите Асарел Медет АД, Оптикоелектрон груп АД, Бунай АД, Астроида ООД, Алфабот ООД, Ина Есеншълс, ВИ Румелия, Оптикс АД, Шьоли Оптикс ООД, Майкро Оптикс Юръп и други дарители, участващи със собствени средства.

За доброто настроение на присъстващите се погрижи актрисата Василска Сугарева, чаровната Виктория Манева, танцова двойка от спортен клуб „Импулс 2008“ гр. Пазарджик – Елеонора Спасова и Николай Цанев, DJ Николай Мелин и група „Бед рок проджект“ с ръководител Радко Пърлев и членове Георги Стоицев, Костадин Длъгнеков, Делчо Хаинов и най-младия участник Георги Даскалов. С неповторимия си глас ротарианеца д-р Александър Тухчиев завладя присъстващите с изпълнението на вечните песни на Том Джоунс. Програмата продължи с интересна викторина, томбола и търг на картини, фотографии и др.

Средствата, събрани от благотворителния бал, са в размер на 12 640 лева.