РОТАРАКТОРСКИ ПОХОД ДО СЕДЕМТЕ РИЛСКИ ЕЗЕРА

РОТАРАКТОРСКИ ПОХОД ДО СЕДЕМТЕ РИЛСКИ ЕЗЕРА За шеста поредна година Ротаракт клуб Дупница организира традиционен ротаракторски поход до Седемте Рилски езера. Походът се състоя от 6 до 8 август 2021 година и се бележи като най-успешният до момента. До върха на Рила планина и с поглед към пленяващата гледка се качиха 68 ротарактори, ротарианци и приятели.

Тридневното #РотарактПриключение бе овенчано с две добри дела. По време на похода гостите и домакините събраха 5 кг отпадъци от планината. А главната кауза - "С цвете в ръка срещу репродуктивните проблеми" събра дарения на стойност 650 лв.

Освен Седемте Рилски езера, 34 ентусиазирани млади планинари от голямата група посетиха и местността Скакавица. В неделния ден от събитието програмата продължи с историческа беседа в Рилския манастир, посещение на пещерата на Св. Иван Рилски и завърши с приятелски обяд.

Ротаракт и Ротари клуб Дупница благодарят за подкрепата на всички гости и споделят с щастливи емоции, че нямат търпение да дойде време за следващия поход!