ПОСЕЩЕНИЯ НА ДГ ВИОЛИНА КОСТОВА В РОТАРИ КЛУБОВЕТЕ

ПОСЕЩЕНИЯ НА ДГ ВИОЛИНА КОСТОВА В РОТАРИ КЛУБОВЕТЕ Скъпи приятели,

Изминаха два месеца от началото на едно вълнуващо пътуване – посещенията ми в първите клубове. Пътуване, в което на всяка среща ПРЕОТКРИВАХ МАГИЯТА на РОТАРИ. Пътуване, изпълнено с много емоции и положителни изживявания, нови приятелства и възможности за служба, споделени идеи и предизвикателства.

РК БУРГАС – ТРАДИЦИИ, СЛУЖБА
Президент Желязко Вълчев
Първото ми посещение беше в РК Бургас и това не е случайно. Това е спонсор клубът на моя клуб РК София-сити. За мен това посещението наистина беше много вълнуващо, а възможността да споделим ЗАЕДНО идеи и настроение повече от вдъхновяващо.

РК БУРГАС-ПРИМОРИЕ – ДОБРОТВОРСТВО, ВДЪХНОВЕНИЕ
Президент Ангел Гаврилов
Това беше една незабравима среща с приятелите от клуба и прекрасните младежи от Интеракт. Само за 4 часа, в които бяхме ЗАЕДНО, се родиха много и изключително интересни идеи за проекти и събития, които да се случат в Бургас.

РК СОЗОПОЛ – СЛУЖБА, СПОДЕЛЯНЕ, НАСТРОЕНИЕ
Президент арх. Ценко Жиков
Приятелство, Служба, Споделяне, Настроение, Семейство - всичко това открих в РК Созопол при посещението ми. Една вечер изпълнена с толпота и незабравимите мигове, които споделихме ЗАЕДНО.

РК БУРГАС-ПИРГОС – ПОДКРЕПА ЗА МЛАДИТЕ ПОКОЛЕНИЯ, ВИЗИОНЕРИ
Президент Таквор Закарян
Един клуб с традиции, уникални приятели и визионери. Клуб, в който голямото семейство на Ротари – Ротари клуба, Ротаракт и Интеракт работят ЗАЕДНО от много години. Клуб от мечтатели, но реализирали стотици стойностни проекти. Клуб с визия – да помага на младите поколения.

РК БЛАГОЕВГРАД-ЦЕНТЪР - МОТИВАЦИЯ
Президент Борис Донев
Среща изпълнена с много настроение, споделяне на идеи и нови приятелства.

РК ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ – НЕВЕРОЯТНА КЛУБНА СРЕДА, УНИКАЛНИ ПРИЯТЕЛИ
Президент Христина Гъндева
Различна и необикновена среща. Един клуб, в който има истинско приятелство, където всички споделят ЗАЕДНО време и извън Ротари и влагат сърце и душа, за да помагат на всеки нуждаещ се.

РК ВИДИН – ТРАДИЦИИ, ПОСТОЯНСТВО, ПРИЯТЕЛСТВО
Президент Наско Пеков
Клуб, който е извършил стотици добри дела в региона и продължава да прави добро и сбъдва мечти. Клуб, който винаги е подкрепял Фондация Ротари и младите поколения – Интеракт. Клуб, където Ротарианците са с големи сърца и пазят ревностно ценностите и традициите на Ротари.

РК БАНСКО-РАЗЛОГ – УНИКАЛНИ ПРИЯТЕЛИ, ИЗКЛЮЧИТЕЛНА СЛУЖБА
Президент Иван Прешелков
Един клуб, където са се събрали уникални хора, с големи сърца и ЗАЕДНО работят за своите общности. Там ДОБРОТО е заразно! Няма човек в Банско или Разлог, който да не знае за осъществените каузи и проекти на Ротарианците и те получават наистина заслужено признание за дейността си в региона.

РК БЕРКОВИЦА И МОНТАНА – ДОБРИ ДЕЛА И ПАРТНЬОРСТВА
Президент Берковица - Арсен Атанасов
Президент Монтана - Румен Ценов
Тези два клуба показаха как може да се работи ЗАЕДНО и, че това може да донесе повече ползи за региона и да бъде устойчиво. РК Берковица са изключителен клуб, който е доказал и показва и сега как се работи по проекти в полза на общността.

РК САНДАНСКИ – ДОБРОТВОРЧЕСТВО
Президент Атанас Белички
Един клуб, в който усетих силата на споделянето и приятелството. Клуб с много реализирани добри каузи и в който всички са мотивирани да продължават да работят за своята общност безкористно и да създават нови приятелства.

Всяка една вечер с ПРИЯТЕЛИТЕ от тези клубове ще остане завинаги в паметта ми като най-красивото ми изживяване.
Вярвам, че всички те ще реализират целите, което са си поставили за годината и ще ПРЕОТКРИЯТ РОТАРИ – силата на приятелството и удовлетворението да сбъдват мечтите на хората!