КУПИ И ДАРИ

КУПИ И ДАРИ Ротаракт и Интеракт клуб Хасково организират благотворителната акция на 14 и 15 декември.

Основната цел е да се набавят хранителни продукти за възрастни хора в неравностойно положение, социално слаби семейства и хората в община Хасково, нуждаещи се от подкрепа.

Всеки, който желае да се включи в дарителската кампания, може да го направи в посочените дни в магазин „Кауфланд“. В близост до касите ще бъдат разположени определени за целта брандирани колички с наименованието на кампанията „Купи и дари“, където дарителите ще могат да оставят закупените от тях дълготрайни хранителни продукти.

„Купи и дари“ се провежда в цялата страна и успява да достигне до все повече нуждаещи се. През изминалите години младежите в цялата България събраха тонове храна и направиха празниците на десетки нуждаещи се семейства по-хубави.