ИНТЕРАКТ КЛУБ В ХАРМАНЛИ

ИНТЕРАКТ КЛУБ В ХАРМАНЛИ На 01.07.2020 г. в Културния център на гр. Харманли се проведе тържеството за чартирането на Интеракт клуб Харманли.

Спонсор на Клуба е Ротари клуб Харманли. Връчването на Хартата и огърлицата се състоя в присъствието на Председателя на Подкомитета "Служба на младите поколения" Бояна Банкова, Председателя на Подкомитет Интеракт Христо Трънчев, Областен управител на обл. Хасково Стефка Здравкова, кмета на Община Харманли Мария Киркова, зам.-кмета на Община Харманли, Валентина Димулска, членовете на Ротари клуб Харманли и гости.

Тържеството бе открито от Паст Президента на РК Харманли Милко Милков с вдъхновяващо слово, отправено към младите членове на учредяващия се клуб.
Чартирането продължи с връчването на Хартата от Президента на Клуба Александър Петров и Хартата от Паст Президента Милко Милков. Осемнадесет ученици , на възраст от 12г. до 18г., получиха своите значки на Интерактори.

Първият Президент на Интеракт клуба е Велислав Стоянов, който завърши церемонията с приветствие към своя клуб и всички гости.

Успех на младите интерактори!