ИНТЕРАКТ КЛУБ И В БАНСКО

ИНТЕРАКТ КЛУБ И В БАНСКО ИНТЕРАКТ КЛУБ И В БАНСКО

Ротари клуб Банско-Разлог чартира Интеракт клуб на територията на двете общини.

На тържествената церемония на 31 юли в Банско присъстваха членовете на Ротари клуб и Ротаракт клуб Банско-Разлог, бивши и бъдещи дистрикт гуверньори към Дистрикт 2482 България, дистриктни офицери и ротарианци от София, Варна, Русе, Кърджали и Благоевград.

Хартата беше връчена от ПДГ Митко Минев. Президентът на Ротари клуб Банско-Разлог Иван Хаджирусков поздрави младите приятели от ИАК и подчерта, че основен приоритет на клуба в следващата една година ще бъде работа с младите поколения. "Вдъхновението, енергията и креативността на младите интеректори показа, че има много пътища, които водят до промяна към по-добро", допълни той.

Новосъздаденият клуб вече има реализиран проект, а по време на Международния джаз фестивал в Банско децата стартираха нова кампания по набиране на средства с продажба на ръчно изработени изделия.

Айше Медарова,
Секретар на РК Банско-Разлог