ДА НАПРАВИМ БРОД ПРЕЗ СТИХИЯТА

ДА НАПРАВИМ БРОД ПРЕЗ СТИХИЯТА ДА НАПРАВИМ БРОД ПРЕЗ СТИХИЯТА

Ротари клуб Карлово и ротарианци от цяла България вече се включиха с финансова и материална подкрепа в помощ на хората от пострадалите карловски села. И ще продължаваме да го правим.

Работим успоредно с Община Карлово, за да сме сигурни от какво точно и кой има нужда от помощ и подкрепа.

Това което осъзнаваме е, че подкрепа ще е нужна в дългосрочен план, не само днес и утре.

Дирите от течащата кална вода скоро ще се измият и заличат....., но калната вода  ще остави следите  си в домовете на много семейства за които проблема няма да приключи днес или утре.

В този момент разчистването на калта и стоки от първа необходимост са приоритет, но на по-късен етап хората ще се нуждаят от ел. уреди, покъщнина и зимнина, които са безвъзвратно унищожени

Нека не стоим безучастно.

Нека помогнем, кой с каквото може!

Ротари клуб Карлово поема 100% процентова гаранция, че всички дарения ще бъдат използвани в помощ на пострадалите от наводненията семейства, като всички действия ще бъдат предварително обсъдени с представител на Община Карлово.